Style Switcher

Reset

Gizlilik Ayarları

Telif Hakları

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, çizimler, animasyonlar, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Cesme.gen.tr veya içerik sağlayıcılarına ait olup, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların Cesme.gen.tr'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, dağıtımı, tekrar yayınlanması, uyarlanması, ticari amaçla elde bulundurulması, satılmasi veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Cesme.gen.tr'de yeralan yazı, makale, döküman, fotoğraf ve resimlere Cesme.gen.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Gizlilik İlkeleri (Kisişel Bilgilerin Korunması)

Cesme.gen.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, kisişel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamaz. Cesme.gen.tr içerisinde bir foruma katılacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulabilir bu bilgiler servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece Cesme.gen.tr ile ilgili yeni hizmetler ya da ürünler hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz. Daha ayrıntılı bilgi için info@cesme.gen.tr adresine mail atabilirsiniz.

ULAŞ PANSİYON Reklam 2 Reklam 4