Style Switcher

Reset

Üyelik

Değerli Çeşme'liler,

Sitemizin amacı, Çeşme'yi internette tanıtmak, turistlere, Çeşmeye gelmeden, çeşmede neyi nerede bulacaklarını, nereleri nasıl gezebilecekleri, kalacakları yeri, yemek yiyecekleri restoranı ve çeşmenin ünlü yerlerini, ziyaretçilere önceden göstererek, onların seçimlerini doğru yapmalarına yardımcı olmaktır.

Çeşme'den uzakta yaşayanlara, bölgenin günlük haberlerini aktarmak, onların Çeşme ile olan bağlarını koparmamak, bu site üzerinden haberleşerek, Çeşme'deki güncel gelişmelerin ve yeniliklerin takibi ve Çeşme'deki herkesi ilgilendiren konularda Çeşmelilerin görüş ve düşüncelerini yansıtabildikleri bir iletişim ortamı, Çeşmeli işadamlarının kendilerini tüm dünyaya tanıtabilecekleri (24 saat ve 365 gün açık;) bir Çeşme tanıtım fuarı, Çeşme ile iş yapan kişilerin Çeşme ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilecekleri, basitçe ve kısaca " Çeşme'de ekonomik ve sosyal iletişimin sağlandığı " bir site oluşturmaktayız.

Başta ÇEŞTOB olmak üzere, bir çok Çeşme'li kurum ve idarenin desteği ile gelişerek ve büyüyerek bugüne gelinmiştir. Bu günden sonraki hedeflerimiz ise aynıdır;

"Çeşme'yi daha iyi tanıtmak ve gelişmesine yardımcı olmak. "

Hiç bir siyasi kurum ve tarafın ne yanındayız, ne de karşısındayız, çünkü biz kendi olanakları ile faaliyet gösteren, bir turizm ve tanıtım sitesiyiz. Geçen yıllarda vermiş olduğunuz tanıtım ve reklam sayfaları desteği ile geçen yılın en çok ziyaret edilen yöresel sitesi olmayı (hep beraber) başardık. Bu gelişimin gücü ile bu yıl Çeşme WEB sitemiz tamamen yenilendi.

Bir turizm portali olan Web Sitemizin daha da iyi olabilmesi için Sitemize vereceğiniz bu tür destekler ile sizler işlerinizi geliştirirken, sağlanan maddi destek ile Sitemiz de gelişmektedir, Maddi imkanlarının artması sitenin tanınırlılığını ve gücünü, bu da çeşmenin tanıtımını, daha da arttıracaktır. Saygılarımızla, www.cesme.gen.tr

ULAŞ PANSİYON Reklam 2 Reklam 4